CAFE VİANOS FİLTER LATİN AMİRAKA BLEND 250 GR

STOK MİKTARI: 160 ADET VAR

STOK KODU: S0185
250GR ÖZEL AMBALAJ PAKETİNDE


Cafe Vianos Filtre Kahve Latin America Blend

Latin Amerika’da yetişen %100 Arabica kahve çekirdeklerinden elde edilen Cafe Vianos Filtre Kahve Latin Amerika Blend 250 gr, filtre kahve tutkunları için özel olarak üretilen yoğun aromalı ve yumuşak içimli bir kahvedir. %100 Arabica çekirdeklerinden harmanlanan Latin Amerika Blend, aroması ile damaklarda eşsiz bir tat bırakır.

Tüm Demleme Çeşitlerinde Gerçek Filtre Kahve Lezzeti

Zengin ve yoğun bir kahve lezzeti sunan Café Vianos Filter Latin America Blend, 250 gramlık özel paketiyle satışa sunulur. İdeal bir öğütmeye sahip kahve, filtre kahve makinelerinde, French Presste ya da manuel üçüncü nesil kahve demleme ekipmanlarıyla demlenebilir. Tüm demleme yöntemlerinde size mükemmel bir lezzet sunar. Café Vianos Filter Latin America Blend, eşsiz aroması sayesinde işletmelerin müşterilerinin keyifle içebileceği kahve çeşitleri servis etmesine olanak sağlar.

Dünyanın en iyi kahve üreticileri arasında yer alan Alman Neumann Kaffe Gruppe (Bernhard Rothfos) ve Bonservis güvencesi ile sizlere sunulan Cafe Vianos Filter Latin Amerika Blend 250 gr, günün her saatinde işletmenizde harika lezzetlere imza atmanızı sağlar.

Lezzetli bir içime sahip ürünü Bonservis aracılığıyla satın alabilir, işletmenizde birbirinden farklı kahve sunumları yapabilirsiniz.

Alerjen Uyarısı

Alerjen madde içermez.

Saklama Koşulları

Serin ve kuru alanlarda saklanmalıdır.

Menşei

Almanya

Net Gramaj

250 gr

Kullanım Önerisi

Makinede ya da manuel usûllerle demlenerek tüketilmesi önerilir.


Powered by Froala Editor

15.04.2020

"Ala Gıda"

Yorum Girilmedi

Yorum Yaz