KIMBO INTENSO CAFFE Dİ NAPOLİ ÇEKİRDEK KAHVE 1 KG

STOK MİKTARI: 1 ADET VAR

STOK KODU: S0506


Marketlerden ve benzer yerlerden aldığınız kahvelerden sıkıldınız mı? Bir türlü aradığınız tadı ve aromayı bulamıyor musunuz? Bu sorulara cevabınız “evet” ise doğru yerdesiniz demektir. Kimbo Intenso çekirdek kahve, sizlerin bu noktadaki beklentileri dikkate alınarak üretilmiştir. Brezilya ve Orta Asya’nın tropikal noktalarından özenli bir şekilde toplanan kahve çekirdekleri, bütün lezzetini koruyarak fincanlarına kadar getirilmiştir. Arabica ve Robusta çekirdeklerinin karışımından oluşan bu ürün ile farklı türde kahveler hazırlayabilir ve kendi damak tadınızı yeniden keşfedebilirsiniz. Çekirdek kahveler içinde son derece özel bir yere sahip olan bu ürünü denediğiniz için kendinizi çok şanslı hissedecek ve bir dahaki kahve zamanını adeta iple çekeceksiniz.

Çekirdek kahve, adından da anlaşılacağı gibi kahvelerin çekirdeklerinden oluşan bir üründür. Bu ürünün hazırlanmasında farklı ekipmanlar kullanılır ve böylece kahvenin tadında ve aromasında en ufal bir değişim dahi yaşanmaz. Bu durum, Kimbo Intenso çekirdek kahve tadının neden bu kadar özel olduğunu net bir şekilde açıklar. Söz konusu ürün hazırlandığında altın ile fındığın doğal renklerinin adeta bir karışımı gibi görünür. Bu görüntü, sizi fazlasıyla mutlu eder. Yumuşak bir aromaya sahip olan bu ürün, ne zaman içilirse içilsin ciddi bir keyif verir. Bahse konu ürün sayesinde en özel anlarınız daha da keyifli olur.

Kimbo Intenso çekirdek kahve için ödemeniz gereken rakam, ürününü kalitesi dikkate alındığında son derece uygundur. Çekirdek kahve çeşitleri içinde özel bir yeri olan söz konusu ürün, son derece uygun fiyatlıdır. Bütçenizi zorlamayacak bir çekirdek kahve fiyatları aralığı olduğunu bilmeniz gerekir. Bütün bunlar sayesinde en özel ürünleri, en uygun fiyat seçeneği ile tüketme imkanı yakalamış olacaksınız.

Powered by Froala Editor

15.04.2020

"Ala Gıda"

Yorum Girilmedi

Yorum Yaz