Gizlilik Sözleşmesi

www.alagida.com (ALA GIDA CAY VE KAHVE SAN YAŞAR DOĞAN ) gizlilik politikası aşağıda belirtilmiştir, www.alagida.com  ’u  ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.
Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik, ürün ve müşteri yorumları veya üyeler tarafından siteye eklenmiş olan içerikler de dahil, düzenlenmesi ve kısmen kullanımı konusunda ( bir sözleşme ile üçüncü şahıslara ait olanlar hariç ) tüm fikri ve sınai haklar ve mülkiyet hakları www.alagida.com ’a aittir.

Müşteri tarafından sitede yayınlanmasına izin verilen tüm yazı, resim, video gibi içerikler sadece bilgilendirme amaçlıdır. www.alagida.com üyelik sırasında veya daha sonraki süreçlerde sizden bazı kişisel bilgiler talep edebilir, bu bilgilerin diğer üyelerin göremeyeceği ve ulaşamayacağı şekilde korunması ve güvenle saklanması için www.alagida.com  tüm önlemleri almaktadır, bilgi alınan tüm sayfalar SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır. Tüm online kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşları‘nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir, www.alagida.com PCI standartlarına her daim uyum sağlayarak gereken tüm güvenli ödeme standartlarını sağlamaktadır. Kayıtlı bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklar çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri (telefon, adres, e-mail vs) ve diğer kişisel bilgiler sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürünlerin www.alagida.com ve iş ortakları ve tedarikçileri tarafından satımı, ürün ücret tahsilatları ve çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış ve çeşitli uygulamalar için süresiz olarak kayda alınabilir, www.alagida.com ve belirtilen kuruluşlar nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen yer ve zamanda paylaşılabilir ve kullanılabilir. İade durumunda müşterinin ürünler için fatura ibraz etmesi zorunludur. www.alagida.com ’dan sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisine gönderim yapılmaktadır. Sipariş ön bilgilendirme formu ve mesafeli satış sözleşmesi www.alagida.com’dan yapılacak her alışveriş sırasında görülebilecek ve geçerli olacaktır. ALA GIDA belirli dönemlerde müşteri izinleri alınmış ve segmente edilmiş hedef kitlelerine eposta, sms ve diğer yöntemler ile pazarlama ve bilgi mesajları gönderebilir, bu mesajları almak istemiyorsanız email içerisindeki üyelikten ayrıl linkine tıklayarak eposta listesinden çıkabilirsiniz. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Ünvan: ALA GIDA ÇAY VE KAHVE SAN. YAŞAR DOĞAN . 
Adres: Eroğlan Mah. Mehmet Akif Ersoy Cad.NO:16/D EDREMİT /BALIKESİR 
Telefon: 0 266 384 58 00
E-Posta: [email protected]