Kurumsal

ALA GIDA

Sektörün İhtiyaçlarını Analiz Eden ve Müşterilerine Profesyonel Hizmeti Görev Edinmiş ALA GIDA yı Yakından Tanımaya Ne Dersiniz.?

2015 Yılında EDT ( Ev Dışı Tüketim ) pazarında EDREMİT de  dağıtım faaliyeti gösteren  ve 2020 Yılında da  www.alagida.com  web sitesi ile geniş  müşteri kitlesine de hizmet vermeye başlayarak  Çay , Kahve , Gıda ve Donuk ürünler ile Kıraathane , Kafe , Kafeterya ,  Restaurant  , Otel ve Hastane sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir. Sadece ürün ve hizmet kalitesini arttırmakla kalmayıp EDT ( Ev Dışı Tüketim ) sektörün de  edindiği tecrübe , uzmanlık , altyapı ve teknoloji yide  kullanarak güçlü bir ivmeyle büyümektedir. 

Güçlenen satış ekibimiz ve dağıtım ağımız ile kaliteli doğal ürünler üreten güç lü  markalar ın distribütörüyüz. Geniş ürün yelpazemiz ile satış ve dağıtım organizasyonuna sahibiz.
Müşterimizin talep ve ihtiyaçlarını bire bir  takip ederek mevcut iş modelini geliştirmek üzere yatırımlar yaparak Balıkesir Edremit de EDT ( ev dışı tüketim ) sektörünün hızla büyümeye devam etmektedir.
 
Vizyonumuz
"Tüketicilerimizi, müşterilerimizi, iş ortaklarımızı ve çalışanlarımızı her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren Ev Dışı Tüketim sektörünün hızla gelişen bir gıda Firması olmak."
 
Misyonumuz
Müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak, ihtiyaçlarına cevap verecek en uygun hizmet ve ürün yelpazesini sunarız. Sunduğumuz hizmet ve çözümlerle müşterilerimizin başarısına destek olmak için çalışırız. Müşterilerimize en uygun hizmet ve çözümlerle müşterilerimizin başarısına destek oluruz. Müşterilerimize en uygun profesyonel çözümü sunmak için tutku ile çalışırız. Özenle seçilmiş kaliteli  gıda ve donuk ürünleri satış-pazarlama, dağıtım ve lojistik hizmetlerini sunarak, EDT sektöründe hizmet veren profesyonellere doğru fiyat, doğru ürün, doğru zamanlama ve üstün hizmet anlayışıyla ulaşmayı hedefleriz.

Yaşar DOĞAN
Ala Gıda Yönetim Kurulu Başkanı